Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Animace

Díky animacím, ať už se jedná o 3D animace nebo klasické 2D animace dokážete na základě dynamiky a pohybu vyjádřit mnohem více, než jinými klasickými prezentacemi. Zaujmout pozornost pozorovatele je velmi důležitým faktorem a díky animacím dokážete nejen to, ale také vyzdvihnete vaše výhody, přednosti a principy na úplně jinou úroveň prezentace.

Při vzniku 3D animací používáme vždy ty nejmodernější nástroje a technologie abychom docílili maximálního efektu. Dokážeme rozpohybovat vše od charakterů, strojů až po různé průlety krajinou a podobně. Nebojíme se výzev a s radostí se pustíme i do obtížnějších projektů.

 

Reference - Animace

Animace Výroby objímky

KMC Group

Vytvořili jsme prezentační video pro průmyslovou výrobu kruhových objímek na automatizované lince. Celá animace i prostředí je ve 3D a prezentuje také chod dané linky a způsob jakým budou dané přístroje pracovat.

Kategorie: Animace

Animace golfového hřiště v Ropici

Beskydská golfová, a.s.
http://www.3dgolfanimation.com

Vytvořili jsme 3D animace golfového hřište v Ropici. Všech 18 jamek bylo detailně zpracováno a převedeno do 3D animace.

Kategorie: Animace