Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Fitsystem

Fitsystem je online rezervační systém přizpůsobený na míru všem lidem, kteří provozují jakékoliv sportovní aktivity, wellness & fitness centrum, sportovní centrum, kadeřnictví, bowling a mnoho dalších služeb. Jedná se o opravdu profesionální produkt, který ulehčí vaši práci při provozování sportovního nebo wellness centra, případně kadeřnictví a jiných podobných služeb.

Výhodou našeho rezervačního systému je jeho jednoduchost a přehlednost. Vše je navrženo tak, aby se člověk (klient nebo majitel systému) okamžitě zorientoval v rezervačním systému a během pár sekund už obsluhoval veškeré rezervace.

Náš rezervační systém šetří spoustu času, čímž vám také odpadne zbytečná práce s papíry. U nás jednou kliknete a o vše je postaráno.

Rezervační systém je modulární, tudíž se vám nebude v systému navíc ukazovat nic, než jen to, co potřebujete.

Všechna data jsou 100% zabezpečená a pravidelně zálohována. Stejně tak náš server, na kterém rezervační systém běží, je chráněn proti útokům a výpadkům.

 

Reference - Fitsystem

Online rezervační systém

FITSYSTEM
www.fitsystem.cz/

Fitsystem je náš vlastní projekt. Jedná se o online rezervační systém přispůsobený na míru všem lidem provozující sportovní aktivity, wellness & fitness centra a mnoho dalších služeb.

Plakát Fitsytém

Fitsystem
www.fitsystem.cz

Plakát na propagaci našeho rezervačního systému Fitsystém na sportovním veletrhu v Brně.

Kategorie: Fitsystem, Letáky