Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Informační systémy

Každý zákazník je jiný a každý má svou individuální vizi a unikátní představu. Někteří klienti se nechtějí přizpůsobovat klasickým webovým prezentacím, ale požadují náročnější a rozsáhlejší informační systémy. Tyto systémy pak zahrnují například spoustu nadstandardních funkcí, které od systému klient, či uživatel očekává.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti návrhu systému, programování a designu, je náš tým schopen vytvářet takto rozsáhlé informační systémy

Vždy důkladně dbáme na požadavky našeho klienta, aby bylo vše podle jeho představ a jednotlivé kroky od prvního návrhu až po konečné spuštění systému s klientem konzultujeme. 

Konečným výsledkem pak může být online produkt, který například ulehčí chod Vaší firmy, vydělá ji peníze nebo zvýší její produktivitu. To vše záleží na požadavcích zadavatele, který má představu o tom, k čemu má systém sloužit.

 

Reference - Informační systémy

Online rezervační systém

FITSYSTEM
www.fitsystem.cz/

Fitsystem je náš vlastní projekt. Jedná se o online rezervační systém přispůsobený na míru všem lidem provozující sportovní aktivity, wellness & fitness centra a mnoho dalších služeb.

Ligový portál

Treasure Island
www.ligovyportal.cz

Jedná se o unikátní projekt, který dává možnost nejen amatérským hráčům účastnit se v soutěži mezi ostatními hráči/týmy. V Ligovém portále máš možst se probojovat až do celorepublikového turnaje a hrát o hodnoté ceny.

Projekt ligový portál sdružuje širokou škálu sportů, které nyní můžete hrát i Vy, ať už jste amatér, nebo profesionální hráč. Můžete se zúčastnit amaterské ligové soutěže v kterémkoli sportu, do kterého se zaregistrujete.