Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Reference

3D mimi


www.3dmimi.cz

Díky kvalitnímu ultrazvuku jsme schopni přenést doktorem nasnímané miminko do 3D modelu v počítači a následně jej vytisknout na 3D tiskárně. Rádi bychom tímto maminkám nabídli možnost vidět své miminko ještě před porodem a udělat si o něm ještě lepší představu. Vytisknuté mimiko si pak můžete vystavit nebo darovat rodině.

Rodinná videa

Pavel Meca
www.rodinnavidea.cz

Stránky zabývající se natáčením profesionálních videí, a to například svatby, promoce, rodinné oslavy, křtiny, stužkování, maturitní plesy, různé společenské akce.

Pentashot

Pentashot
www.pentashot.eu

Vytvořili jsem stránky Ostravské firmy, která vyvíjí výrobky týkající se laserového střílení. Jejích působnost došla až na olympijské hry.

Fitness food menu

Fitness food menu
www.ffmenu.cz

Pro franchisovou společnost Fitness foodmenu, jsme vytvořili prezentační stránky, které reprezentují také jednotlivé pobočky dané firmy. Klienti si u nich mohou prostřednictvím stránek objednat zdravé, nutričně vyvážené 5ti chodové menu.

Nárh designu firmě TOPWET

TOPWET

Nárh designu firmě TOPWET, bohužel se ale nebyl vybrán pro realizaci.

Elektrické práce

Jiří Furmánek
www.jirifurmanek.cz

Web pro elektrikáře Jiřího Furmánka, zabývající se montáží domácích telefonů a osatních elektrických prací.

Shref for Fun

Shref for Fun
www.shredforfun.cz/

Shred For Fun je web zabývající se hlavně snowboardingem a prezentací videjí v tomto odvětví. Lidé si zakládají vlastní crew a prezentují své dovednosti prostřednisctvím videí, fotek, píší články apod. Náš team se zapojil do vývoje stránek především v programátorské části.

Bižuterie a šperky

Mgr. Jarmila Mecová

Tento web byl navrhnut pro prodej bižuterie a šperků.