Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Seo optimalizace

V dnešní době je SEO optimalizace nedílnou součástí webové prezentace na internetu a také efektivní způsob internetového marketingu, pomocí kterého oslovíte cílenou skupinu uživatelů, zajímajících se o váš produkt, službu či informace poskytované na vašich stránkách. Tím, že oslovíte právě cílovou skupinu uživatelů, kterou potřebujete, si zajistíte, že na Váš web budou chodit opravdu potencionální zákazníci. 

Představte si, že na Vaší stránku přijde 1000 uživatelů, ale ve skutečnosti tyto stránky zaujmou jen 20 z nich, protože nenašli to, co hledali. Oproti tomu, když vám na váš web přijde pouze 500 uživatelů, ale z toho 400 se bude reálně zajímat o váš produkt, máte mnohem větší šanci na úspěch.

Naše firma spolupracuje s profesionály, kteří jsou odborníci v oblasti SEO optimalizace a díky tomu jsme schopni Vám veškeré tyto služby nabídnout.  Při tvorbě webové prezentace vždy dodržujeme určitá základní pravidla, která jsou stanovena jednotlivými vyhledávači, a díky tomu, jsme schopni udržet dlouhodobější vysokou pozici stránek v těchto vyhledávačích.

 

Reference - Seo

3D mimi


www.3dmimi.cz

Díky kvalitnímu ultrazvuku jsme schopni přenést doktorem nasnímané miminko do 3D modelu v počítači a následně jej vytisknout na 3D tiskárně. Rádi bychom tímto maminkám nabídli možnost vidět své miminko ještě před porodem a udělat si o něm ještě lepší představu. Vytisknuté mimiko si pak můžete vystavit nebo darovat rodině.