Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Tvorba stránek

WWW stránky, které tvoříme, jsou našim týmem vyvíjeny vždy s maximálním důrazem na originalituinovativní designjednoduchost a přístupnost pro zákazníka.

Ke každému webu přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyhovět klientovi a také přispět svými radami a zkušenostmi, které jsme nabyli za několik let působnosti v oblasti informačních technologií. Pro tvorbu webových stránek používáme vždy ty nejmodernější technologie, které jsou zrovna na poli působnosti k dispozici, a držíme se moderních trendů aktuální doby, takže nejsme nikdy pozadu. 

Webdesign, který vytvoříme, je vždy moderní a pro běžného uživatele přehledný, jednoduchý a responsivní, takže je možné Váš web prohlížet na různých chytrých telefonech, tabletech či širokoúhlých obrazovkách s vysokým rozlišením. 

Responsivní design se vždy automaticky přizpůsobí danému zařízení.Pro klienty, kterým nestačí pouze webová prezentace, jsme schopni nabídnout i formu internetového marketingu ve formě SEO optimalizace stránek.

Další nadstandardní službou, kterou naše společnost nabízí, je možnost mimo jiné k webovým stránkám vytvořit takzvanou mobilní aplikaci, díky které se ještě více přiblížíte Vašim potencionálním klientům.

Ve vybraných referencích na našich stránkách můžete vidět některé naše práce.

 

Reference - Tvorba stránek

3D mimi


www.3dmimi.cz

Díky kvalitnímu ultrazvuku jsme schopni přenést doktorem nasnímané miminko do 3D modelu v počítači a následně jej vytisknout na 3D tiskárně. Rádi bychom tímto maminkám nabídli možnost vidět své miminko ještě před porodem a udělat si o něm ještě lepší představu. Vytisknuté mimiko si pak můžete vystavit nebo darovat rodině.