Používáte zastaralý prohlížeč, který už se běžně nepoužívá. Pro správné zobrazení si prosím stahněte nový Internet Explorer nebo si stáhněte jiný prohlížeč. Například Google Chrome nebo Mozilla Firefox

Zavřít

Webdesign

Webdesign patří mezi nejdůležitější části při tvorbě stránek. Proto se na tuto část velmi soustředíme tak, aby byl web vždy vyvážený, obsahoval moderní prvky a byl přehledný. S klientem design v průběhu jeho vývoje několikrát konzultujeme, dokud není vše podle jeho představ. Naši profesionální grafici jsou schopni Vám poradit a nabídnout to nejkvalitnější co na dnešním trhu existuje.

Grafické návrhy jsme schopni navrhnout nejen pro webové stránky, ale rovněž pro mobilní aplikace a obrazovky s HD rozlišením. Nedílnou součástí naší práce je také možnost vytvořit grafické návrhy pro takzvaný responzivní design. Díky němu se Vaše webová stránka přizpůsobí jakémukoli zařízení, ať už se jedná o již zmíněný mobilní telefon, tablet či HD monitor. Díky responzivnímu designu se Váš web zobrazí vždy tak, aby byly veškere infomace snadno dostupné na jakémkoli zařízení.

 

Reference - Webdesign

3D mimi


www.3dmimi.cz

Díky kvalitnímu ultrazvuku jsme schopni přenést doktorem nasnímané miminko do 3D modelu v počítači a následně jej vytisknout na 3D tiskárně. Rádi bychom tímto maminkám nabídli možnost vidět své miminko ještě před porodem a udělat si o něm ještě lepší představu. Vytisknuté mimiko si pak můžete vystavit nebo darovat rodině.